Asla Modası Geçmeyen Ahşap Yatak Odaları

Asla Modası Geçmeyen Ahşap Yatak Odaları

Moda dediğimiz olgu ne kadar hızlı bir değişim içinde olsa da; tüm dekorasyon stilleriyle uyum sağlayan ahşap her dönemde yatak odalarının gözdesi olmaya devam ediyor.

Ahşabın sağlığımız açısından önemi düşünülürse yatak odalarımızın vazgeçilmez malzemesi olması da şaşırtıcı değil.

Şıklığı ve sağlığı içinde barındıran ahşap yatak odası takımları, yatak odalarımızın vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Wooden-bedroom-furniture-500x342

Doğal ve gerçek mobilya malzemesi ahşaptır. MDF ve Sunta malzemeler maliyeti düşüren unsurlar olsa da masif; bizler için kalite sağlamlık sağlık ve işçiliğin birleşiminden meydana gelen sıcacık yatak odaları oluşturur. Ayrıca ağaç halkalarının her ağaçta farklılıklar göstermesi ve bazı kusurları dekorasyonun çekiciliğini arttırır. Ahşap yatak odası takımları doğanın yatak odanıza sihirli bir dokunuşudur.

masif

Ahşabın bakımının zorluğu bir dönem insanları bu sağlıklı takımlardan uzaklaştırmış olsa da günümüz teknolojisi ile üretilen birçok ahşap bakım ürünlerinin kullanımıyla tekrar yatak odalarının vazgeçilmezi haline geldi. Eskimeyen bu eşsiz tasarım harikaları ahşap yatak odası takımlarıyla, yatak odanızda büyülü ve sıcacık bir atmosfer yaratabilirsiniz.

112015041209ahsap_yatak_odalari_masif_agac_4_

Özellikle koyu renk ahşap yatak odası takımlarını aynı renk gurubundaki açık renklerle kombinlemek; yatak odasının hatlarını daha belirginleştirir. Ayrıca doğanın diğer tonları olan mavi ve yeşilin pastel tonları, ahşap yatak odanızla birleştiğinde göz kamaştıran, asil bir görünüm yaratacaktır. İnsanı rahatlatan ve pozitif enerji yayan bu özeliğiyle de güne zinde ve dinamik başlamamızı sağlayan ahşap yatak odaları ; her çağda ve dönemde bizimle birlikte yaşamaya devam edecek gibi görünüyor.