Yeni Evlenecekler İçin Dekorasyon Önerileri

 Ev dekorasyonu.yeni evlenecek olan çiftler için en zevkli iştir. Ev dekorasyonu ekonomik olarak biraz zorlayıcı olsa da doğru mobilyaların seçildikten ve kendi tarzınızı yansıttıktan sonra harika bir eve de sahip olacaksınız. İşte sizlere bu yolda atacağınız ilk adımlar için bir kaç öneri.

Mobilya Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günün o uzun yorgunluğunu atmamız için mobilyamız bizi bağrına basar. Koltuk takımlarımız bizi rahatlatır, yemek odamız besler, TV ünitemiz eğlendirir, yatak odamız ise dinlendirir.

Modern-tarz-mobilyalar-2015

Siz de bütün bu eşsiz deneyimleri size sunacak olan evi tasarlamak için kollarınızı hemen sıvayın. Gittiğiniz mekânlarda gözlem yapın. Hangi mekânlarda kendinizi iyi hissettiğinizi belirleyin, bu mekânlarda kullanılmakta olan mobilyaları ve dekorasyon tarzlarını iyice inceleyin. Dergiler ve e-ticaret siteleri bu konuda size çok yol gösterici olacaktır. Beğendiğiniz görselleri hemen sepetinize atabilirsiniz.

$fg.asp

Yaşam alanlarınızı olabildiğince rahat ve de fonksiyonel olacak bir şekilde tasarlayın. Davetkâr bir köşe takımı her odanın geometrisine uyum sağlayacağı gibi aynı zamanda oturma kapasitesi en yüksek koltuk modelidir. Sinema sisteminizin bütün donanımını kaldıracak olan TV üniteniz aynı şekilde gizli aydınlatma ve depolama işlevlerinizi de yerine getirebilmelidir. Yatak odası takımınız depolama konusunda da yetenekli olursa sizde çok rahat edersiniz. Kısacası mobilyalarınızı seçerken madalyonun her iki tarafını da düşünmeli, estetik olduğu kadar fonksiyona da önem vermelisiniz.

Ev eşyanızdan ne bekleyeceğinizi bildiğinize göre şimdide dekorasyon stillerine göz atabilirsiniz.