Dekorasyonda Ayna Detayları

Dekorasyonda Ayna Detayları

Dekorasyonda ayna kullanarak evinizde farklı bir tarz yaratabilirsiniz.

Oturma odası, yatak odası, giriş veya evinizin diğer odalarında aynaları kullanarak hoş dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Yada herhangi bir dolabınızın kapaklarına ayna kestirerek Orta sehpanızı ayna ile kaplayarak bu son trendi yakalayabilirsiniz.

Ayna küçük mekanları geni göstermek ve mekanlarınıza derinlik kazandırmanın en kolay ve bilinen yoludur Son yıllarda ayna kaplı çerçeveler ayna detaylı objeler yine ayna detaylı tepsiler oldukça revaçta.

Büyük boy aynaları yatak odanızın dekorasyonunda yatak başı olarak da kullanabilirsiniz. Özellikle bu fotoğrafta olduğu gibi klasik, eskitilmiş bir ayna yatak odalarında çok hoş duracaktır.

Ayna detayları da diğer objeler gibi ölçülü kullanmak esastır. Abartıya kaçmadan mekan içerisinde bir yada iki objeden fazlasını kullanmak, aşırılık  yapabilir ve göz yorabilir.

2018 Yılıyla birlikte hayatımıza giren ayna detaylı mobilya ve aksesuarları dilerseniz üretici firmalardan satın alabilirsiniz. Ama eğer “Evimdeki eşyamı değerlendirip kendi el emeğimle dokunuşlar yapmak istiyorum.” derseniz de hemen her mahallede bulunabilen camcılarda ölçülerinize göre ayna kestirip çok daha uygun fiyata yenileyebilirsiniz. Bu sayede daha evvel beğenerek almış olduğunuz bir eşyayı, kendi el emeğinizle kişiselleştirebilirsiniz.

kendin yap ayna detaylı dönüştürülmüş eşyaların öncesi ve sonrası hallerini galerimizde bulabilirsiniz. Fikir olması dileğiyle.. 🙂

 

Fotoğraflar Dekotrend‘den alıntıdır.