Evinizi Bahara Hazırlayın!

Evinizi Bahara Hazırlayın!

Evinizi kış modundan çıkartmaya ne dersiniz?

Yağmurların ve soğuk havaların bitmesini dört gözle bekliyoruz. Bir an önce baharın gelmesi için sabırsızlanıyoruz. Evinizi kış modundan çıkartmaya ne dersiniz? Kışın üzerimizde bıraktığı monoton ve kasvetli etkiden kurtulmanın en önemli noktalardan bir tanesi yaşam alanınızı değiştirmek. Peki ya evinizi bahara nasıl hazırlayacaksınız? Eğer evinizi bahara uygun döşemek istiyorsanız bu önerilere kulak verin! Şimdi dekorasyonda değişiklik yapmanın tam zamanı.

İşte evinize yaz güneşi getirmenin yolları…

Evinizi bahara hazırlamanın yolları:

Bahar demek temizlik demek. Evinizdeki kullanmadığınız ama inatla biriktirdiğiniz eşyalarınızdan kurtulun. Temizliğin tam zamanı.

Eğer eşyalarınızdan memnunsanız o halde yerlerini değiştirmekle bahar hazırlığına devam edin. Eşyaların yerlerini değiştirin.

Duvarları ya canlı ya da nude renklerde boyayın. Bu evinizi yaz konseptine sokmak için mükemmel bir başlangıç olacaktır. Bunun için nane yeşilini, çok açık pudra rengini ya da fildişini deneyebilirsiniz.

Masanızın üzerine mutlaka çiçek koyun. Çiçekler baharın habercisidir. Böylece çiçeklere her baktığınızda içiniz huzur ve pozitif enerji ile dolabilir.

Dekorasyonda kullanacağınız eşyaların baharı ve yazı yansıtmasına özen gösterin. Örneğin çiçek desenli bir kırlent ya da halat ayrıntılı duvar saatleri gibi.