Sonbahar Erkek Modası

Sonbahar erkek modası 2015-2016 sezonu başladı. Mevsimlerin farklılaşmasından dolayı hala kış aylarına girmeden sonbahar erkek modası trendlerini incelemeye devam ediyoruz. Sonbaharın yağmurları, yumuşak rüzgârların serinliği, devamına kış ayına geçiş, onunla beraber gelen kar, ardından yine bahar, yine yaz diyerek mevsimlerin geçişlerini izliyoruz.

Yaz günlerini bitmesiyle sonbahar erkek modası takip edilesi bir durum oluşturdu. Erkek modası takip etmek, stil sahibi olan insanların vazgeçilmezidir.

 

 

Bu geçiş aylarının çok sıkıntılı geçtiğini hepimiz biliyoruz. Bu mevsimlerde genel olarak düşüncelerimiz, hayallerimiz kırılganlıklarımız içimizdeki dalgalanmalardan dolayı sürekli ne giyeceğimizi şaşırırız. Hem sağlığımıza dikkat edip hem de sonbahar erkek modası stil tarzlarını değerlendirerek uygun kıyafetler seçmeliyiz.

Sonbahar erkek modası dedik evet bir kıyafeti birbirine uydurabilmek çok önemlidir. Sonbahar erkek modası neden önemlidir? Kat kat giyineceğimiz için öncesinde dediğimiz gibi sağlık önemlidir. Bu işin büyük zorluğu kendi seçimlerinizi iyi yapmanızdır. Hem şık, hem de sağlıklı.

Triko Kazaklar

Bu senenin belirgin modası triko kazaklar sonbahar erkek modası takipçisi bir erkek için dolabının vazgeçilmezi olacaktır. Moda sektörü her sene farklı triko kazaklar üretmeyi hedefliyor. En idealini stil sahibi erkeklerin dolaplarına yerleştirmek için hazırlar.

Triko erkek kazaklar sonbahar erkek modası için vazgeçilmez bir unsurun baş tacıdır. Modası hiç geçmez büyük triko markalarının depolarda bekler durur ve her zaman alıcısının varlığı bulunur.

Hemen hemen her erkeğe çok yakışır, özellikle boynunuz biraz uzunsa ve fit bir vücuda sahipseniz çok daha fazla yakıştığı belli bir gerçek.

Ceketler

Tüm erkeklerin dolabında bir efsane olan ve sonbahar erkek modası trendi olan Blazer Ceket. Blazer bize üniversite hocası ve  yazar, çizer, vs. ceketi diye söylenir ve halk arasında böyle bilinir.  Modacıların bu özel işletim ceketleri giyinen erkekleri, gayet şık ve entellektüel gösterme çabaları sonunda meyvesini vermiştir. Bu tür ceket giyinen erkeklere bayanların hayranlığı daha da artmaktadır.

Takım elbise giymek istemediğinizde sizi kurtaracak en büyük nimettir blazer ceket. Kombini güzel ve özenle yapabilirseniz günlük bir tişörtle bile kullanabilirsiniz.  Bu ceketlerin Sonbahar erkek modası için her zaman moda olduğunu unutmamak gerek.

 

Yelek

Gömleğin ve kazağın üstüne giyilen yelekleri unutmamak gerek sonbahar erkek modası için öne çıkan bir tür aksesuar sayılabilecek bir giyim tarzıdır. Açık olmak gerekirse bu kombinler sadece kendisini ve giyim tarzını anlayıp yakıştırabilene uygundur. Türkiye’de artık birçok erkek mağazasında farklı yelek modelleri bulunabiliyor.