Web
Analytics

Pkk yönetim kadrosundan isimler öldürüldü !

Pkk yönetim kadrosundan isimler öldürüldü !
Haberler 19 Eylül 2015 952 defa okundu 0 yorum

tunceli-de-ust-duzey-pkk-lilar-oldurulduTunceli’nin Ovacık ilçesi kırsalında PKK‘lı teröristlerin saptandığı bazı noktalara düzenlenen hava operasyonunda, eylem hazırlığı içerisinde olan ve aralarında üst düzey örgüt mensuplarının da bulunduğu çok sayıda terörist öldürüldü.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA GELDİ

Tunceli Valiliğinden yapılan açıklamada, bölgede yol kesme eylemleriyle vatandaşların seyahat özgürlüğünü engelleyen terörist gruplara yönelik sürdürülen çalışmalar neticesinde, 16 Eylül’de Ovacık ilçesi kırsalında “şehit polis memuru Aydın Nazillioğlu” adıyla operasyon gerçekleştirildiği belirtildi.

“ÜST DÜZEY ÖRGÜT MENSUPLARI ÖLDÜRÜLDÜ”

Güvenlik güçlerince, Hava Kuvvetleri unsurlarının da etkin katılımıyla yapıldığı bilgisine yer verilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Operasyonda, bölgede eylem hazırlığı içerisinde olan ve aralarında üst düzey örgüt mensuplarının da bulunduğu çok sayıda teröristin etkisiz hale getirildi. İlimizde vatandaşların huzur ve güvenliğini tehdit eden unsurlara yönelik sürdürülen operasyonel faaliyetlere kararlılıkla devam edilmektedir.”

Yorumlar

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.