Web
Analytics

İlginç Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri 2016

İlginç Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri 2016
Dekorasyon, Foto Galeri 27 Ekim 2015 3667 defa okundu 0 yorum

Yatak odası rahat uyku çekmemizi sağlayan önemli yaşam alanlarından biridir. Bu alanda yapacağınız ufak değişiklikler sizin güne daha farklı başlamanızı sağlayacaktır. sonuçta gözünüzü açar açmaz görmüş olduğunuz alan, bu alandır. İlginç yatak odası dekorasyon fikirleri 2016 konusunda birçok seçenek ile karşılaşabilirsiniz. Zira hayal gücünün sınırı yok.

ilginc-yatak-odasi-dekorasyon-fikirleri-2016

Yatak Odasında İlginç Fikirler

İlginç yatak odası dekorasyon fikirleri 2016 konusunda size bazı seçenekler sunalım :

Yatak odası tavanları 2016 yılında harekete geçiyor. Tavanlara takılan ledler, seçeceğiniz renge göre odanıza farklı bir hava katacaktır.

İki katlı yatakları denediniz mi? Denemediyseniz bu yıl deneyebilirsiniz. Bu yataklar sizde farklı bir yere tırmanma hissi yaşamanıza sebep olacaktır.

Peki klasik yatak modellerinin dışına çıkmayı hiç düşündünüz mü? Geniş bir odaya sahipseniz yuvarlak yataklar oldukça fantastik ve tabi geniş olacaktır.

Yatak odasında ayna fikri sizi biraz korkutabilir; ama belli alanlardaki aynalar gerçekten odaya bambaşka bir hava katmanıza sebep olacaktır. Değişikliliklere açıksanız denemenizi tavsiye ederiz.

Fraklı fonksiyonlara sahibi yataklar sizin için harika bir seçenek olabilir. Gemi şeklindeki bir yatak kendinizi nerelerde hayal etmenize sebep olmaz?

Sandviç şeklinde dizayn edilmiş bir yatak düşünebiliyor musunuz? Tamam hamburger de olabilir. Bu tarz yatak modelleri dış dünyadan kopmanıza sebep olacaktır. Bu da uyku alemine daha rahat bir geçişi kesinlikle garantiler.

Yorumlar

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.