Web
Analytics

Güzellik Yarışmasındaki Skandal Hata, Yarışmacıyı Hüngür Hüngür Ağlattı

Güzellik Yarışmasındaki Skandal Hata, Yarışmacıyı Hüngür Hüngür Ağlattı
Haberler 23 Aralık 2015 1429 defa okundu 0 yorum

ABD, Las Vegas’ta bulunan Planet HollywoodResort&Casino’da gerçekleşen Miss Universe yarışmasını kazanan Filipinli güzel Pia Alonzo Wurtzbach oldu. Renkli şovların sahnelendiği geceye sunucu Steve Harvey’nin yaptığı yanlış anons damga vurdu.miss-universe-guzellik-yarismasinda-skandal-7986994_x_4246_300

YANLIŞ ANONS SKANDALI

‘Kainat Güzeli’ni açıklamak için mikrofonu eline alan dünyaca ünlü şovmen, birinciyi Kolombiyalı Ariadna Gutierrez-Arévalo olarak anons etti. Birinciğini kutlayan Kolombiyalı yarışmacı tacını takıp, seyircileri selamlamaya gittiğinde sunucu yanlış anons yaptığını duyurdu.

Yarışmanın jürisi tarafından uyarılan Harvey, Kolombiyalı yarışmacı Ariadna Gutierrez-Arévalo’nun ikinci olduğunu yanlış anons yaptığı söyledi.

“BU BENİM HATAMDI”

Steve Harvey, “Size kartı gösterebilirim, bu tamamen benim hatamdı. Sorumluluğu üzerime alıyorum. Ama yine de harika bir gece lütfen hanımefendilere yansımasın.” dedi.

miss-universe-guzellik-yarismasinda-skandal-7986994_9706_m

Büyük bir hata yaptığını açıklayan ünlü şovmen birincinin Filipinli güzel Pia Alonzo Wurtzbach olduğunu açıkladı. Daha sonra Kolombiyalı yarışmacının başındaki taç alınıp Filipinli güzelin başına takıldı.

miss-universe-guzellik-yarismasinda-skandal-7986994_4534_m

iste_chpnin_1_kasim_aday_listesi_1442581497_9199

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Yaşananlar karşısında hayal kırıklığına uğrayan Ariadna Gutierrez-Arévalo gözyaşlarını tutamadı. Kolombiyalı güzeli arkadaşları teselli etti.

miss-universe-guzellik-yarismasinda-skandal-7986994_2558_m

“KORKUNÇ BİR İNSAN HATASIYDI”

Steve Harvey, gecenin ardından Twitter’da “İkinci olarak hayal kırıklığına uğrattığım izleyicilerden de özür dilerim. Dürüstçe bir hataydı. Korkunç bir insan hatasıydı ve çok pişmanım.” dedi. Harvey’e tepki gösterenlere de One Direction üyesi destek verdi ve “Harry Styles “Steve nefret göndermeyi bırakın. En azından özür diledi ve hata yaptığını kabul etti. Bu kadar çocuksu davranmayı bırakın.” dedi.

Yarışmada üçüncü Amerikalı Olivia Jordan oldu.

miss-universe-guzellik-yarismasinda-skandal-7986994_6162_m

TÜRKİYE GÜZELİ DERECEYE GİREMEDİ

Türkiye’yi, temsil eden Miss Turkey 2015 ikincisi Melisa Aslı Uzun yarışmada dereceye giremedi.

miss-universe-guzellik-yarismasinda-skandal-7986994_8854_m

 

Yorumlar

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.