Burcunuza Göre Ev Dekorasyonu

Dekorasyon tarzınızı bulmakta zorlanıyorsanız burcunuza uygun dekorasyon stillerini inceleyebilir ve hayatınıza geçirebilirsiniz.

Koç burcu dekorasyonu:

İnatçı ve güçlü iradeli kişiliğinizi dekorasyona yansıtabilir, savaşçı kimliğinizi ön plana çıkaran parçalar kullanabilirsiniz. Ateş grubundaki koçlar demir ve çelik meteryaller ile dekore edilmiş ortamlarda daha aidiyet hissedebilirler. Modern tarzda endüstriyel parçalarla tamamlanmış bir dekorasyon sizler için biçilmiş kaftandır.


Boğa burcu dekorasyonu:

Baskın bir toprak grubu olan boğalar, doğal ahşaplar cilasız taşlar kullandıkları dekorasyonu beyazla belirginleştirip pembeyle romantizm katmayı severler. Hasır detaylar ile ufak dokunuşlar yapabilir, doğallığınızı tamamlamak için canlı bitkilere yer verebilirsiniz.


İkizler burcu dekorasyonu:

Kararsızlıkta nirvanaya ulaşmış ikizler burcu , dekorasyonda da aynı şeyi yaşamaktan alıkoyamaz kendini. modern tarzda dekore edilmiş bir çiftlik evi görünümü ikizler burcunu mutlu edecektir. Rustik aksesuarlar fazla klasiğe kaçmamak koşuluyla sofistike bir ortam sağlayacaktır. Bu bir ikizlerin aradığı şeydir.


Yengeç burcu dekorasyonu:

Sakinliği ve dinginliği seven yengeç burçları için rahatlık vazgeçilmezdir. doğal ve açık renkler, konforlu mobilyalar, doğal ışıklar ve kitaplık en isteyecekleri şeylerdir.


Aslan burcu dekorasyonu:

Kendine hayran olan aslan burçları, kendine hayran bırakmaya bayılır. Bu dekorasyon için de geçerlidir. İhtişamı ve belirgin öğeleri kullanmayı seven aslanlar için parlak renkler olmazsa olmazdır. 


Başak burcu dekorasyonu:

Mükemmeliyetçiliğiyle ön plana çıkan başak burçları temizlik konusunda pratik ve titiz kişilikleri gereği son derece seçicidirler. Modern minimalist tarz ikizler için en uygun dekorasyon tarzıdır. Ortamı gereksiz ıvır zıvırla doldurmak yerine, sanat eserleri veya devasa bitkilerle süslemek yerinde bir seçim olacaktır.


Terazi burcu dekorasyonu:

Ev dekorasyonunda eskiye ilgi duyan terazi burçları için retro stil kullanabilirler. Klasik parçaları canlı renklerle buluşturabilir bronz ve altın detaylarla parlaklık katabilirsiniz.


Akrep burcu dekorasyonu:

Havalı olmayı seven akrep burçları, havalı gösteren şeyleri de sever. Esrarengiz yönlerini ön plana çıkardıkları özenli klasik bir tarz akrep burçlarının çok hoşuna gidecektir.


Yay burcu dekorasyonu:

Ev dekorasyonunda bohem tarz yaylar için gerçek bir seçim olacaktır. Özgür ruhlu ve yaşamı seven yaylar rahat ve canlı bir ortamda mutlu olacaktırlar.


Oğlak burcu dekorasyonu:

Geleneksel stilin günümüzde devam ettiği parçalarla fazla riske girmeden, simetrik ve dengeli olmasını ister bir oğlak burcu. Göz yormayan fazla dikkat dağıtıcı öğe bulundurmayan ortamlar oğlakları sevindirir.


Kova burcu dekorasyonu:

Nostaljik parçaları yeni tasarımlarla birleştirip kuralsız, tek düzelikten uzak bir o kadar da ilginç bir tarz yakalamak kova burçlarını tatmin edecektir. Eklektik tarz da bir dekorasyon Kova burcu için iyi bir seçimdir.


Balık burcu dekorasyonu:

Duygusal kimliğiyle ön plana çıkan balık burcu, hayaller kuracağı rahat ve yumuşak bir ortam arar. Geniş yumuşak koltuklar, tüylü peluş yastıklar, pamuklu kumaşlar balık burçlarını mutlu eder. Açık ve sakin renklerle dekore edilmiş iskandinav stili bir ev, balık burçları için doğru bir seçim olacaktır.