Web
Analytics

2016 Yatak Odası Perde Modelleri

2016 Yatak Odası Perde Modelleri
Dekorasyon, Kadın 20 Ekim 2015 5321 defa okundu 0 yorum

2016 yatak odası perde modelleri özellikle kadınlara geniş bir yelpaze sunuyor. Tarzınız ne olursa olsun kullanışı seçeneklerden yana iseniz eğer, elbette klasikten şaşmayın deriz. Yine de yeni perde koleksiyonlarına göz gezdirmeniz iyi olacaktır.

Yatak Odası Perdesinde 2016

2016 perdeleri bir gelin edası ile süzülüyor adeta. Renk renk, çeşit çeşit perdeler yeni seonda evlerde görsel şölenlere neden olacak gibi görünüyor.

2016 yatak odası perde modelleri konusunda şu detayları sizlerle paylaşabiliriz :

  • Sabah güneşinden etkilenmek istemiyorsanız ve sabah güneşi tam da gözünüze vuruyor ise, kalın fonlar size göre. Bu fonlar sayesinde uykunuzu alabileceksiniz.
  • Tül perde genelde beyaz, krem ya da ekru tonlarında seçilir. Yatak odanıza renk vermek istiyorsanız, odanızdaki eşyalara ve halılara uygun tonlarda farklı tonlar tercih edebilirsiniz.
  • Jaluziden yanayım diyorsanız elbette birçok seçenek ile karşılaşabilirsiniz. Genelde jaluzinin spor seçenekler ile tamamlandığını unutmamanızda fayda var.
  • Klasikten vazgeçemeyenler için bol drapeli klasik çizgilere sahip perde, fon ve güneşlikler hala çok revaçta. Birçok çeşit ve renkten faydalanabilirsiniz.
  • Perde seçiminde odanızdaki tarz ve renk uyumunu tamamlamanız gerektiğini unutmayın. Bu sebeple zıt ve karışık parçalardan uzak durun ve sizi sabah uykusunda tedirgin etmeyecek perdelere yatak odalarınızda yer verin. İşte o zaman perdenin derin bir anlamı olacaktır.

Yorumlar

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.