Web
Analytics

Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak Odası Dekorasyonu
Dekorasyon, Kırmızı köşe 28 Ekim 2015 1278 defa okundu 0 yorum

Yatak odası en mahrem alanlardan biri olmasının yanı sıra, farklı dekorasyon seçenekleri ve kullanılan renkler ile huzur ve rahat uykunun da merkezidir. Yatak odası dekorasyonu rahat uyku çekmek ve güne zinde başlamak mottalarından yola çıkılarak dekore edilebilirse ortaya şahane sonuçlar çıkabilir.

yatak-odasi-dekorasyonu

Yatak Odasında Fark Yaratın

Yatak odasında fark yaratmak sizin elinizde. Dekorasyon konusunda takip edebileceğiniz birkaç tüyoyu sizinle paylaşalım :

  • Öncelikle yatak odanızda hangi tarz mobilya kullanacağınıza karar vermelisiniz. Küçük bir yatak odasına sahipseniz açık renk mobilyalar kullanmanız ortamın daha ferah görünmesini sağlayacaktır.
  • Mobilya tercihi kadar önem teşkil eden bir diğer konu da yatak odası duvarlarında kullanacağınız renk. Bu rengi mobilyalarınız ile tamamlamanız lazım. Bu sebeple eğer koyu renk mobilya seçtiyseniz açık renk duvarlar tercih edebilirsiniz.
  • Yatak odasında en çok dikkat çeken şeylerden biri de tekstil ürünleridir. Kullanacağınız tekstil ürünü tarzınıza uygun olmalı. Perde ve halı uyumunu yakalamanız önemlidir.
  • Yatak odanızda tablo kullanacaksanız bunun yerini güzel ayarlamalısınız. Yatak odasına uygun temalar terci etmenizi tavsiye ederiz.
  • Tuvalet masanızın mümkün mertebe derli toplu olması rahatınız açısından önemlidir.
  • Yatak odası dekorasyonu konusunda mobilyalar en önemli dokunuşlar da olsa, buraya ekleyeceğiniz bir berjer ya da puf, odanıza tamamen farklı bir hava katacaktır. Hatta bir okuma koltuğu bile düşünebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.